Ženská představivost

Ženská představivost je asi nejužitečnější zbraní v arzenálu svádění. Každé slovo, reakce, gesto, náznak a podprahová komunikace nějak působí na ženskou představivost. Strach z konkurence závisí na představivosti. To jak holka vnímá vaši hodnotu závisí na představivosti. I sexuální napětí závisí na představivosti. Naučit se správně stimulovat ženskou představivost je jedna z nejlepších dovedností, kterou se v kontextu vztahů můžete naučit.

Nezkušený kluci v tomhle často dělají chybu. Na prvním rande o sobě vychrlí všechny informace a prozradí celý svůj příběh. Mylně se totiž domnívají, že holky potřebují vědět všechno, aby se s nimi vyspali. Holky NIKDY nechtějí vědět úplně všechno. Pro holku není nic víc uspokojujícího, než si myslet, že chlapa odhalila pouze na základě své mýtické ženské intuice (představivosti).

přemýšlející žena

Když se chlap otevřeně přizná ke svému charakteru, svému příběhu, své hodnotě a dalším věcem tak tím rozptýlí veškerou tajemnost, kterou okolo sebe měl. Všechny ty super pocity, který holka zažívala díky představám a podezřením o tom jaký ten chlap je, jsou pryč. Nezkušený kluci přesně tohle dělají hned na prvním rande a pak se diví, proč s nima chce holka být jen kamarádka. – Tohle je jeden z důvodů. Být s někým důvěrný není přitažlivý. Nic nezabije chtíč a libido tak jako pohodlí, známost a důvěrnost. Paradoxně je to opak toho co holky často říkají. Ony ale potřebují, aby se jejich představivost topila ve vzrušení.

Potřeba udržovat představivost je v případě dlouhodobého vztahu ještě větší. Dalo by se říct, že udržet ženskou představivost pracovat je pro zdravý vztah nezbytnost. Jak to ale udělat, když už vás přítelkyně nebo manželka za tu dobu prostě zná?

Jednoduchá odpověď je, nikdy to tak nenechte už od začátku – zdraví každého vztahu, závisí na rámci v kterém do něj vstupujete. Základy zdravého vztahu se pokládají ještě v době kdy je chlap sám randí bez závazků. Potkali jste někdy chlapa, který byl měl sex s přítelkyní častěji a intenzivněji potom co se rozhodl, že bude jen s ní, potom co si ji vzal za ženu nebo potom co se s ní nastěhoval? Hlavním důvodem je, že holka ztratí strach z konkurence, který měla ještě ve fázi randění. Tenhle strach způsobuje, že holka naléhá, aby se jí chlap zavázal. V tomhle bodě většina chlapů chybuje. Vzdají se svého rámce NEŽ se zavážou ke vztahu, protože si myslí, že zavázat se a vstoupit do jejího světa je stejná věc.

Takže co uděláte, abyste tomu zabránili? Nejprve je třeba si uvědomit, že rámec s kterým vstupujete do vztahu, je rámec který bude nastaven po zbytek vztahu. Pokud automaticky akceptujete, že „existuje pouze svět partnerky a vy v něm prostě žijete“ tak ani o vztahu neuvažujte. Holka vždycky musí vstupovat do světa chlapa a ne opačně.

Druhým krokem je vybudovat si ve vztahu určitý prvek nepředvídatelnosti. Dokonalost je nudná. Holky vždycky brečí, že chtějí pana Spolehlivého, ale pak jdou a stejně radši ošukaj pana Zajímavého. Ve vztahu musíte ztělesňovat oba, ale ne jednoho na úkor druhého. Holce musíte denně připomínat, jak jste zábavný, nepředvídatelný a vzrušující nejen před ní, ale i před ostatníma holkami. Podvědomě takhle bude cítit, že jste přitažliví i pro ostatní holky. Holky chtěj zažívat návaly emocí, který pochází z podezření. Pokud jim je nedáte, tak si je budou brát z bulváru, knížek, seriálů nebo je budou prožívat skrz svoje svobodné kamarádky.

Být zdrojem těchto emocí, znamená být v pozici, kdy stimuluje její představivost. A to je pozice kterou chcete. Někdy ji stačí kopnout do zadku nebo plácnou přes stehno a vyšlete tím zprávu, že se nebojíte její reakce.

Když se vám podaří vymanit se z předvídatelnosti, kterou ve vztahu máte, tak tím nastartujete její představivost. Ženatým chlapům se stává, že s nimi manželky začnou víc spát potom co začnou po dlouhé době (nebo poprvé) chodit do posilovny. Na první pohled to vypadá, že je to protože líp vypadá a to holky vzrušuje (což je pravda), ale pod tím je ještě víc. Změňte svoje předvídatelné chování, dostaňte se do formy, vydělejte víc peněz, povyšte v práci, jednoduše zamakejte na své hodnotě a její představivost a strach z konkurence se vrátí.