Jak přitahovat holky

Roztáčejte víc talířů.

Roztáčej víc talířů? Co si pod tím jako mám představit?

Muž roztáčející talíře

Chlap by měl současně roztáčet několik talířů. Pod každým talířem si představte konkrétní holku, o kterou usilujete. Některý talíře spadnou a rozbijou se. U některých talířů si přejete, aby se točili rychleji a některé, aby se úplně zastavili. Hlavní podstatou tohoto přístupu je, že mužské sebevědomí a hodnota roste s možnostmi, které muž má. – Sebevědomí je odvozené od možností.

Tenhle přístup je klíčem k vyřešení mnoha problémů, který dneska kluci mají. Dalo by se říci, že tenhle přístup by měl být základním kamenem pro úspěch chlapa i v ostatních oblastech jeho života. Chlap s možnostmi má sílu, z možností a síly se zformuje zdravé sebevědomí. Chlap, který nemá možnosti se stává závislým. Závislí chlapi nejsou nikdy svobodní.

V každém vztahu má nejvíce moci ten, který toho druhého potřebuje méně.

Když chlap roztáčí víc talířů, když má víc želízek v ohni, když současně usiluje o více holek, tak bude automaticky podvědomě chápat, že když to nevyjde s jednou, tak to může vyjít s druhou. Tohle povědomí se potom promítne do mužskýho chování, který holky velmi citlivě vnímají. Existují manýry a postoje v mužském chování, které se při aplikaci tohoto přístupu vynoří na povrch. Holky vás pak budou vnímat jako muže s hodnotou, o kterého je třeba ostatníma holkama soutěžit.

Na různých stránkách o svádění se mužům radí, aby takové chování napodobovali, protože je to klíčový element atraktivnosti a zájmu. Buď trochu nafoukanej a zábavnej – to je technika, která imituje sebevědomé chování a maskuje tím nedostatek možností. Je to také jeden ze základních principů I don’t give a fuck (mám to na salámu) mentality. Je mnohem snazší mít to na salámu, pokud máte více holek o které zároveň usilujete.

Sniperka vs brokovnice

Benefit tohoto přístupu spočívá v tom, že když to chlapoj nevyjde s jednou holkou, tak z toho nebude cítit frustrovanej a nebude z toho dělat velkou vědu.

Hodně kluků, kteří nejsou ve vztahu mají takzvanou sniperskou mentalitu. Pokud ji má, tak využije všechen svůj čas, úsilí a zdroje k tomu aby trpělivě čekal na svůj cíl. Čeká na dokonalou příležitost k oslovení jedné holky, kterou je posedlý. Tenhle celej proces čekání může trvat pár týdnů nebo i několik let v extrémní případech. Zatímco čeká, tak dobrovolně obětuje svůj nejcennější zdroj – potencionální příležitosti. Chlap, který roztáčí talíře se téhle situaci vyhne. Jde na lov s brokovnicí; snaží se rozšířit co nejvíce vlivu v co největší oblasti. Zatímco obyčejnej kluk rybaří s jedním prutem a jedním háčkem, kluk který roztáčí talíře používá rybářskou síť, z které si vybírá ryby, které stojí za to si nechat a ty které za to nestojí, hází zpátky do vody.

Když je chlap v exkluzivním vztahu musí roztáčení talířů probíhat pouze implicitně. Pro obyčejnýho kluka, kterej talíře neroztáčí se situace ve vztahu otáčí. Rovnováha se změnila a výhodu má ona, protože je jeho jediný zdroj intimity. On ji v tom i často utvrzuje, což je samozřejmě špatně. Chlap, který bude ve vztahu, ale zároveň bude stále vnímán jako chlap s možnostmi (např. bude mít stále ve skupině ženy, který by ho chtěly) si tu rovnováhu ve vztahu zachová. Většina úspěšných mužů tohle chápe a také to vysvětluje jejich oblíbené výhrady k uzavření manželství. V dlouhodobým vztahu se roztáčení talířů stává malým tancem mezi vnímáním a rozpoznáváním toho, jak si vaše partnerka interpretuje vaše možnosti. Tenhle přístup snižuje chlapskou tendenci upínat se na svou partnerku ve vztahu. Když chlap bude vnímat sám sebe jako chlapa s možnostmi poroste jeho sebevědomí a zároveň i hodnota mezi holkama.

Přirozený výběr

V rybářské analogii bylo ukázáno, že roztáčení talířů vám dává příležitost vybírat si z největšího souboru potencionálních holek, randit s nimi nebo je nechat, podle toho jak vám vyhovují. Tenhle přístup má dvě výhody. Zaprvé, slouží jako hodnotná (i když bezzávazková) zkušenost pro to, co chlap vyžaduje pro osobní spokojenost. Vlastní zkušenost je tvrdej učitel, ale učí nejlépe a tyhle zkušenosti dobře poslouží v budoucnu, když se chlap rozhodne, že se chce usadit. Čí náhled je více prospěšnější? Chlapa, který proplul celý svět nebo chlapa který se nikdy nevydal ani na místní rybník? Zadruhé, příležitosti a možnosti dělají z muže trofej. Zpěváci, profesionální sportovci a herci nejsou pro ženy neodolatelní, protože jsou celebrity, ale protože je na nich velmi dobře vidět, že mají možnosti a že o ně ostatní ženy budou žárlivě soutěžit. Tohle povědomí se potom přirozeně promítá do jejich sebevědomí a vystupování.

O čem roztáčení talířů není

Určitě se najdou lidi, kteří budou roztáčení talířů chápat pouze černobíle. A jejich argumenty budou “Nikdy bych nemohl být s více než jednou ženou zároveň, z důvodu respektu k ní.“ nebo “To jí mám lhát a vídat se s ostatníma holkama stranou?” Tohle jen ukazuje, jak se společenský konvence staly feminizovaný. Pokud se dá chlapec vychovat k tomu, aby se cítil špatně kvůli tomu, že se vídá s více holkama, tak to pouze slouží dynamice, kde ženy jsou tím, kdo si vybírá (samozřejmě, že ženy si vždy vybírají s kým budou intimní, ale první impuls by měl jít od muže). Dokud se chlapi budou vnitřně ztotožňovat s podobnými feminizovanými konvencemi, budou tím ztrácet svoji mužnost.

Dá se to obejít jednoduše a to skrze brutální upřímnost a odhodlání být pravdomluvný a neexkluzivní s každou holkou o kterou usiluji. Když si zachováte svoje možnosti a budete ke každé holce upřímní o tom, že se nechcete vázat, tak tyhle konvence odbouráte a zároveň tím posílíte obraz sebe jako muže s možnostmi. Nabízí se argument “Když to takhle s nějakou holkou zkusím udělat, tak mě hned pošle pryč.” což se nestane, pokud budete upřímní hned od začátku. Když bude holka vědět nebo vnímat, že nebudete pouze s ní, tak vaše cena poroste. Stane se to, že holka bude automaticky cítit potřebu o vás s ostatníma holkama soutěžit.

Roztáčení talířů určitě není licence k tomu být k holkám nevybíravý. Jen protože můžete nějaký talíř roztočit, neznamená, že by jste to měli udělat. Některé za to nestojí a chlap s možnostmi by neměl mít problém nechat jednu jít, aby jedna nebo dvě lepší mohly přijít.