4 tipy jak se stát atraktivním mužem

Existuje hodně knih, které učí kluky jak balit holky pomocí naučených hlášek, taktik a triků. Po pár letech oslovování a balení holek ale stejně dojdete k tomu, že přitažlivost je něco, co nemůžete vynutit. Spíš je to tak, že čím víc se snažíte nějakou holku dostat, tím miň ji přitahujete.

matthew lewis

Když vás odmítne holka, můžete to svést na to, co jste řekli. Pravda je ale taková, že někdy vás holka odmítne bez ohledu na to co řeknete. Je to tak kvůli tomu, že u přitažlivosti nezáleží tolik na tom, co děláte, ale kým jste.

Vždycky, když se mi podařilo dostat nějakou holku (tak že mě fakt chtěla), tak to nebylo kvůli nějaký technice. Vždycky to bylo kvůli tomu, kým jsem byl.

To jakej člověk doopravdy je, se vždycky po nějaké době ukáže a to znamená, že když se budete snažit holku dostat nějakým trikem nebo taktikou, tak to nebude fungovat, protože se tím snažíte něco vykompenzovat. Pokud to bude fungovat, tak to nebude fungovat dlouhodobě, protože to holky prokouknou.

Proto je kontraproduktivní snažit se naučit sbalit konkrétní holku pomocí taktik. Mnohem lepší je stát se atraktivním mužem, na kterýho holky přirozeně letí.

Na to neexistuje rychlý řešení. Abyste se stali svojí nejatraktivnější verzí tak to bude stát čas a úsilí. Ale slibuju, že konečný výsledky budou stát za to. A jak se stát atraktivnějším?

1. Rozvíjejte svoje sebevědomí

Není žádným tajemstvím, že zdravé sebevědomí je přitažlivé, ale co to ve skutečnosti je?
Většina lidí by řekla, že sebevědomí je “víra v sebe sama”. Což je pravda, ale chybí k tomu ještě jedna důležitá informace.

Sebevědomí není jen víra v sebe sama, je to přesvědčení, že když se do něčeho dáte, tak to dobře dopadne.

Být sebevědomý neznamená očekávat, že vás každá holka bude mít ráda. Znamená to, že budete v pohodě i když holku oslovíte a ona vás odmítne.

Když nemáte ohledně holek sebevědomí, tak si myslíte, že odmítnutí je to nejhorší co se vám může stát. Tenhle strach pak způsobí to, že si v konverzaci budete dávat pozor na to co říkáte (čímž nebudete sami sebou), vaše řeč těla bude působit defenzivně a možná budete mluvit i méně hlasitě než obvykle. Nedostatek sebevědomí způsobuje, že se chováme méně atraktivně. Čím více sebevědomí budete, tím více budete atraktivní.

Jak si vybudovat sebevědomí? Návod je stejnej pro všechny oblasti života. Vemte si třeba řízení auta. Sebevědomým řidičem se stanete, když vašemu mozku dáte důkaz, že se dokážete chopit volantu a nestane se žádná nehoda.

Pokaždý, když budete řídit, tak se budete stávat o trochu sebevědomějšími. To stejný platí u randění nebo oslovování holek. Pokaždý když na sebe vemete nějakej společenskej risk a výsledkem bude to, že se vám nic nestalo, tak se stanete sebevědomější.

Pro příklad: Čím víc holek na ulici oslovíte, tím míň budete cítit, že jde o něco vážnýho, protože budete vědět, že odmítnutí není nic, co by vás zabilo.

U každýho bude to budování trochu o něčem jiným. Pro hodně kluků může být prvním krokem jen vypadnout z domu, pro ostatní to bude něco odvážnějšího.
Jak si postupně vybudujete sebevědomí, tak se postupně stanete přitažlivějšími.

Sebevědomí se těžko předstírá a zabere čas si ho vybudovat. Dobrá zpráva je, že úroveň vašeho sebevědomí je kompletně pod vaší kontrolou a jen makáním na něm se stanete atraktivnější.

2. Mějte svoje standardy

Čím víc holek jste ochotný odmítnout, tím víc budete holky přitahovat.

Jestli je něco, co holky odpozuje víc než ostatní, tak je to závislost. Závislost ve smyslu, že je kluk tak zoufalej bejt s holkou nehledě na to, co ta holka udělá nebo řekne.

Tahle závislost pomalu dusí vztah. Ukazuje o vás, že nejste schopni získat jinou holku stejného kalibru kdyby jste chtěli.

Hodně kluků má problém přitahovat holky a hodně kluků má problém s touhle závislostí na holkách. Získání holky vidí jako svůj konečný cíl. Vesele se vyspí s jakoukoliv holkou jen protože se pak budou cítit jakože konečně vyhráli.

Kluci, který mají tento postoj se o holky nesnaží, protože hledají spojení s lidskou bytostí, ale protože se snaží získat pocit úspěchu z toho, že se s holkou vyspali.

Tyhle kluci nemají žádný standardy. Sexy holky vidí jako cenu o kterou musí zoufale soutěžit. Nezáleží jim na její osobnosti ani hodnotách.

Když vidíte holky pouze jako sexuální objekty, tak je nemožný mít s nima skutečnou lidskou interakci. Chlap, který vidí holku jako živou bytost ji bude přitahovat mnohem víc než chlap, který ji vidí jako poklad k chlubení.

Nejlepší způsob jak se zbavit téhle závislosti, která vyplývá z toho, že na holky nahlížíte jako na cenu, je vybudovat si svoje standardy. Místo toho, abyste byli kluk, kterej udělá cokoliv, aby se vyspal s pěknou holkou, buďte kluk, kterej má zájem o pěknou holku, ale ještě se nerozhodl, jestli se s ní vyspí.

Stejně jako sebevědomí se tohle jen těžko předstírá. Musíte si vyvinout opravdové standardy. Můžete začít tím, že si uděláte jasnej seznam toho s jakejma holkama nebudete randit. Pro příklad pár věcí z mého seznamu:

  • Má jakokouliv závislost na drogách.
  • Je přespříliš narcistická.
  • Neustále uvažuje negativně.
  • Je totálně nezajímavá.
Když se bavim s holkou, tak sleduju jestli nespadá do některé z těhle kategorií. Může to bejt nejvíc sexy holka v okruhu 100 kilometrů, ale jestli je narcistická a nezajímavá, tak se nebudu snažit s ní vyspat. Kdyby jo, tak bych tím podkopával svoji cenu.

Jedinej důvod, proč bych s tou holkou spal, by byl ten, že by to uspokojilo moje ego. Udělal bych to jen, abych to mohl říct kamarádům, ne protože bych si to užíval.

Z vlastních zkušeností je sex vždycky lepší, pokud tu osobu máte ve skutečnosti rádi. Fyzická přitažlivost je taky důležitá to je jasný. Za čas můžete přijít na to, že nejlepší sex jste neměli s nejhezčí holkou, ale s tou s kterou jste si nejvíc rozuměli.

Sepsání si listu věcí, které nebudete tolerovat v potencionálním sexuálním partnerovi a odmítnutí holek, který tyhle standardy nemají, je účinou metodou jak se stát pro holky atraktivnějším. (Taky není na škodu sepsat si věci, které chcete, aby vaše partnerka splňovala.)

Když se budete bavit s nádhernou holkou a budete ochotný ji odmítnout v závislosti na tom co říká nebo jak se chová, tak tím změníte celou dynamiku interakce. Místo toho, abyste se chovali jako kluk, kterej udělá cokoliv, aby holku dostal do postele, se budete chovat jako kluk, kterej má spoustu možností.

Vaše nezávislost vás udělá mnohem víc atraktivnějším než jsou všichni ty zoufalý kluci bez standardů. Musíte ale začít tím, že si sepíšete co chcete a nechcete od holek.

3. Vylepšete svůj vzhled

Na tom jak vypadáte záleží. Čím líp budete vypadat, tím větší procento holek bude pro vás jednodušší sbalit. Zároveň platí, nehledě na to jak ošklivý jste, vždy bude nějaký procento holek, který bude přitahovat vaše nezávislost, sebevědomí a další (a tohle procento je vyšší než si pravděpodobně představujete).

O vzhledu panují dvě hlavní mylný představy, který je třeba si vysvělit:

1/ Čekat na to, až budete ve formě, abyste začali oslovovat holky je hloupej nápad. 2/ Na vzhledu záleží, ale neexistuje ve vakuu.

Celkem dost kluků si uvědomuje, že na vzhledu záleží a tak se rozhodnou, že se nejdřív postaraj o to jak vypadaj než začnou oslovovat holky. To je problém, protože se to může zvrhnout ve formu prokrastinace. Váš vzhled je něco na čem můžete neustále pracovat, ale nikdy se nedostanete do nějakýho bodu, kdy si řeknete ták hotovo. Když budete dobře vypadat, tak to automaticky neznamená, že se vám budou balit holky snadno. Je dost pěknejch kluků, který si nejsou schopný najít nebo udržet holku. Myslí si totiž, že to jak vypadaj za ně udělá veškerou práci, ale pravda je taková, že pořád musíte mít sebevědomí a asertivitu, abyste u holek uspěli.

Když kluk nemá dost sebevědomí vzít k sobě holku domů tak je to něco co si vyvine jedině skrze praxi. Vypadat dobře vám pomůže, ale neznamená to, že vás to zbaví strachu z oslovování.

Pracujte na svým vzhledu zatím co si zároveň zlepšujete svoje sociální dovednosti. Není to o tom mít jedno nebo druhý, ale mít oboje. Pokud se soustředíte jen na vzhled a nebudete se snažit zároveň zlepšit v mluvení s holkama, tak je to pouze recept na neúspěch. Sociální dovednosti, sebevědomí, fyzická atraktivita jsou všechny důležitý pokud jde o randění, nepodceňujte se tím, že se budete snažit vylepšit jen jednu oblast a ostatní ne. Je to jako kdybyste se chtěli naučit hrát fotbal, ale trénovali byste jen střelbu na branku, ale neučili byste se jak nahrávat nebo vzít míč soupeři.

Ve vzhledu se dá udělat obrovskej pokrok jen za jeden den. Zajdete k holiči nebo si koupíte oblečení, který vám padne. Jednoduše se stačí trochu líp oblíknout a mít trochu smysl pro styl a hned budete mnohem atraktivnější. Nevynahradí vám to, že nemáte dost sebevědomí a zkušeností, ale je to dobrej začátek. Když se podívate na ulici na to jak se některý kluci oblíkaj, tak abyste vypadali jen o trochu líp než průměr, tak to tolik úsilí opravdu nezabere. Nepotřebujete mít ani drahý značkový oblečení, ale něco co vám padne na vaši velikost.

Samozřejmě co se týče vylepšení vzhledu, styl je jen půlka boje. Neexistuje žádnej důvod, abyste nebyli v dobrý fyzický formě. Pokud ještě pravidelně necvičíte, nejlehčí volbou je začít chodit cvičit s kámošem, kterej už na tom po fyzický stránce dobře je.

Mít s kým chodit cvičit vám pomůže se u toho udržet i když zrovna nebudete mít motivaci. Navíc, pokud bude váš kámoš v dobrý formě tak vám ze začátku pomůže, jak na to.

Jestli kámoše na cvičení nemáte, na internetu je spousta návodů na cvičení, který si můžete stáhnout. Najděte si něco, co se vám budete líbit, věřte tomu plánu a držte se ho. Pokud budete mít problém chodit pravidelně, najměte si trenéra, kterej vás donutí.

4. Berte randění jako dovednost

Ať už chcete v životě dosáhnout čehokoliv, vždy budou existovat věci, které jsou mimo vaši kontrolu. Pokud chcete být doktor, tak nízký IQ je nevýhoda, která je mimo vaši kontrolu. Pokud chcete zbohatnout, tak pocházet z chudý rodiny je zase nevýhoda mimo vaši kontrolu. Pokud chcete získat krásnou holku, faktory jako jsou vaše výška, plešatost a další můžou být nevýhody mimo vaši kontrolu.

Pokud vám někdo tvrdí, že faktory jako vaše výška, barva kůže a další neovlivňují vaši schopnost přitahovat holky, tak lže. Záleží na tom, ale není to něco, co vy sami můžete ovlivnit. Pokud to nemůžete ovlivnit tak nemá cenu se tím zbytečně zabývat.

Jestli máte 160 cm a říkáte si, že holkám se malý kluci nelíbí, tak tím zároveň negativně ovlivňujete svoje chování. Pokud vás holka odmítne tak to svedete na to, že nejste dost vysocí.

Vaše přesvědčení se potom stane samonaplňujícím osudem. Pokud se bavíte s holkou a očekáváte, že se jí nebudete líbit, tak se budete chovat jinak, než když budete čekat, že se jí budete líbit. Vaše nejistoty a nízký sebevědomí se projeví ve vašem chování a holka vás nejspíš odmítne a vy si budete řikat, že je to protože jste malej. Pak si to budete myslet víc a víc a budete v začarovaným kruhu.

Nemůžete změnit vaši výšku, ale můžete změnit mnoho jinejch faktorů, který vytváří sexuální přitažlivost. Pokud je někdo z chudý rodiny, ale bude pracovat 2x tvrději než ostatní, tak má za nějakej čas solidní šanci vydělat si pořádný peníze.

Stejně tak pokud je někdo malej a plešatej tak může sbalit pěknou holku, pokud na sobě bude tvrdě makat a soustředí se na faktory, který může ovlivnit. Vaše úroveň sebevědomí je pod vaší kontrolou, to jak se oblíkáte a jak jste fit máte pod svojí kontrolou a schopnost brát na sebe společenský risk je pod vaší kontrolou.

Ne každej se stane multimilonářem, k tomu je potřeba trocha štěstí, správná rodina a místo narození, určitý vlastnosti atd. Ale každej je schopnej vydělat si slušný peníze, když tomu věnuje čas a úsilí. To stejný platí i o randění. Pokud jste na stupnici od 1 do 10 čtyřka, tak vám nemůžu slíbit, že budete spát s modelkama, ale pořád máte potenciál sbalit pěkný holky, který se zdají být mimo vaši ligu.

Když budete brát randění jako dovednost, tak může začit chodit s lepšíma holkama, než normálně. Pokud se upnete na to dostat jen perfektní “10”, tak se akorát budete frustrovat.

Většinou máme podobný fantazie o tom jak se staneme milionáři nebo budeme spát s “10”. Tyhle fantazie nás ale můžou brzdit, protože jsou daleko mimo naši realitu. Starejte se o to, abyste byli schopný pravidelně sbalit “10” až budete schopný balit “9”. Brát randění jako dovednost znamená posunovat se po krůčcích. Nesnažte se trávit příliš času tím jak budovat přitažlivost, když stále máte strach holku oslovit.

Můžete být dobrý v oslovení, ale pak vám nejde vést konverzaci. Když se na to zaměříte tak se posunute. Můžete bejt dobrý v balení průměrných holek, ale bojíte se oslovit hezčí holky a to vás zase ochuzuje. Dalo by se dát hodně příkladů, ale co je na tom důležitý je, že nemůžete změnit kolik měříte, ale můžete se naučit vést konverzaci, mluvit hlasitěji nebo oslovovat hezčí holky.

V randění je nespočet faktorů, který jsou mimo vaši kontrolu. Je hloupost se s nima zabývat, když je tolik věcí na kterejch můžete aktivně pracovat a zlepšovat se.

Nepřemejšlete o tom, že máte velkej nos, přemýšlejte o sebevědomí. Nepřemýšlejte o svojí výšce, přemýšlete o tom jak oslovit atraktivní holku.

Berte randěnení jako něco, co je založený pouze na vaší genetice a utopíte se v sebelítosti. Berte randěnení jako dovednost, která se dá zlepšovat a vaše výsledky se dramaticky zlepší.

Dovednosti získáte jen skrz trénink

Dalším klíčem ke zlepšení v randění je trénink. Když si budete 5 hodin týdně číst o tom jak někomu přihrát míč, ale nikdy si nepůjdete zakopat, tak si o vás lidi budou myslet, že jste blázen.

Přesto je spousta kluků, který tráví nespočet hodin studiem o tom jak přitahovat holky, aniž by vyšli ven to zkusit. Intelektuální učení je pouze užitečný pokud většinu vašeho času strávíte venku testováním a zkoušením toho co funguje.

Představit si jak dát přihrávku je něco úplně jinýho než to ve skutečnosti udělat. Představovat si jak půjdete oslovit holku a skutečně to udělat je taky úplně něco jinýho. Informace vám pomohou dát správný směr, ale jenom skutečný trénink vás někam posune.

Je mnohem jednoduší číst si o tom jak balit holky než to ve skutečnosti dělat. To ví každej z nás. Když sem se poprvé začal zajímat o to, co na holky funguje, tak jsem strávil asi půl roku hltáním informací bez toho abych je skutečně využil. Spíš mě to zablokovalo v tom smyslu, že jsem začal zbytečně přemejšlet o každým detailu. Učit se jak přitahovat holky bez toho aniž byste to zkoušeli je stejně absurdní jako učit se cokoliv jinýho bez tréninku. Brát randění jako dovednost je těžký, chce to trpělivost, čas a úsilí, ale stojí to za to.

Závěr

Takže takhle se můžete stát atraktivnějším mužem. Kterýkoliv z tipů vám sám o sobě pomůže, ale pokud se zlepšíte ve všech tak o to větší úspěch budete mít.
Přečíst si to tom jak se stát atraktivním je jednoduchý, stát se atraktivním pro holky je dlouhodobej proces. Každej kdo vám bude říkat, že je to jednoduchý a stačí použít nějaký “hack”, abyste s holkama uspěli, vám kecá a jde mu spíš o vydělání peněz.

Změnit svůj život je těžký, ale jakou jinou možnost máme? Oslovovat holky se může zdát bolestivý, ale ne tak jako spokojit se s holkou, s kterou nebudete šťastný jen protože “byla to nejlepší na co jste měli” (což takhle má většina chlapů).

Naštěstí, většina faktorů, který dělaj chlapa atraktivního pro holky je pod vaší kontrolou. Jestli máte vůli, tak potom můžete všechno…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *