Hra strachu

Hra strachu je prokázaně účinná metoda k udržení stability ve vztahu.

horská dráha

Jednoduše řečeno, hra strachu je proces, který ve vaší holce vyvolá pocit strachu ze ztráty. Ztráty vás. Není to nic zlomyslnýho, jak byste si ze začátku mohli myslet. Holky fungují primárně na emocích a snadno se začnou nudit. Potřebujou mít ve vztahu trochu drama, protože chtěj cítit emoce, jak ty dobrý, tak ty špatný. Správný drama je jako horská dráha, jednou dole a jednou nahoře. Když aplikujete hru strachu, tak jste schopný tuhle horskou dráhu pro ní vytvořit.

Hra strachu má dva cíle:

  • Ukázat vaši vyšší hodnotu.
  • Produkovat strach ze ztráty.

Oba cíle jsou vzájemně provázaný a ve většině scénářů dosáhnete obojího zároveň. Hru strachu byste měli využívat obezřetně. Nechcete vypadat jako úplnej zmrd, ale taky chcete s jistotou dát všem vědět co se děje.

Ukázka vyšší hodnoty (UVH):

UVH je jakákoli situace nebo událost, při které vás přihlížející vnímají tak, že máte vysokou hodnotu nebo status. Příležitosti k ukázání vyšší hodnoty se mohou objevit znenadání, jako třeba shit test nebo to můžou bejt dlouhodobější případy (např. makání na vypracovaným těle). Hypergamie cílí na nalezení nejkvalitnějšího muže, kterýho je holka schopná ulovit. Kvalitního v tomhle případě znamená muže s vysokou hodnotou. UVH se tak dá strategicky použít k ovlivnění hypergamie. Pak už je jen na vás, kolik hodnoty jste schopný ukázat.

Ukázky hodnoty se dá dosáhnout dvěma způsoby:

  • Tím jak se chováte
  • Tím jak jste vnímáni

Jak se chová muž s vysokou hodnotou? Je sebevědomý, v pohodě a nenechá se jen tak rozhodit. To jak vás holka vnímá, záleží i na tom jak mluvíte. Tón hlasu (pevný, dostatečně hlasitý), obsah vašich slov a hlavně řeč těla (správné držení těla, oční kontakt atd.) by měly ukazovat vaši vyšší hodnotu. Jste uvolnění, máte kontrolu, posloucháte co vám holka říká a dokážete udržet konverzaciTo jak vás ostatní lidi vnímají hraje velkou roli v UVH. Může to mít vliv na to jestli dostanete novou práci, jestli se dostanete do novýho sociálního kruhu a v extrémnějších případech i jestli vyváznete z pokuty za rychlost.

Flirtování je jeden ze způsobů, jak ukázat svoji hodnotu. Chlapy jsou od přírody navržený tak, aby měli co nejvíc sexu s co nejvíc holkama. S tímhle vědomím si můžete vytvořit zvyk, kdy budete lehce flirtovat s každou holkou, s kterou přijdete do kontaktu (pokladní, asistentky v obchodě atd.). Měli byste to dělat, když je vaše holka poblíž. Musí vědět, že se dokážete s kýmkoliv přátelsky bavit a z první ruky by měla vidět, že když jsou kolem vás nějaký holky, tak se baví.

Flirtování s ostatníma holkama je ovšem trochu tupej nástroj. Někdy stačí jen začít chodit do posilovny, líp se oblíkat, dostat v práci přidáno, vycestovat za prací, změnit nějakou rutinu, zajít ven se starým/novým kámošem nebo bejt na svoji holku trošku drzej – zkrátka trochu zariskovat, že urazíte její citlivost.

Strach ze ztráty:

Strach ze ztráty se dá nejlíp vyprovokovat pomocí ženský představivosti. Vyberte si palivo, kterým představivost naplníte a podle toho dostanete výsledek. To neznamená, že byste tahle měli s holkou pořád manipulovat. Vy pouze využijete příležitost, pomocí které utvrdíte holku v tom, že by vztah mohl v budoucnu skončit. Jednoduše řečeno, vysloveně jí neřeknete, že ji opustíte, když něco posere, ale necháte její představivost tenhle scénář vytvořit a pouze ho pasivně potvrzujete.

Jeden z konkrétních příkladů je SMSkování s několika holkama zároveň. Občas by měla vidět, že vám píšou jinou holky píšou. Pokud se v tom bude víc šťourat, tak to jsou jen kolegyně z práce / kámošky ze školy. Další věcí, která už byla zmíněná je lehký flirtování s ostatníma holkama před vaší holkou. Na povrchu to bude vypadat, že jste jen přátelskej chlap, ale její představivost rozhodně veme v úvahu to, že jste pro holky atraktivní a mohl byste ji podvést. Posledním příkladem je na nějakou dobu se stáhnout, bejt trochu chladnej. Pokud je nabídka nízká a poptávka vysoká, tak se cena zvyšuje. Vytvořit jednou za čas nedostatek pro tenhle účel stačí.

Jeden z nejběžnějších příkladů hry strachu je klasickej příklad chlápka, kterej se rozhodl, že začne cvičit a shodí těch 20 kg co má navíc. Většina chlapů potom uvádí výrazný zlepšení v sexuálním životě stejně jako v chování jejich partnerky – a to je ten hlavní důvod proč hru strachu implementujete. Tenhle efekt byl už jednou popsán v článku Necháte se ovládat vagínou?

Používejte hru strachu k vylepšení vašeho vztahu/manželství. Je to neškodná metoda, jak zlepšit spokojenost obou lidí ve vztahu. Vůbec to nemusíte nějak přehánět, dobrou hru strachu ani nemusíte začínat vy, protože to vaše holka často udělá za vás.

To co vídám v dnešních vztazích je většinou pravej opak hry strachu. Kluci svoje partnerky neustále ujišťují o své lásce a oddanosti. Co si neuvědomují je, že tím snižujou svoji hodnotu a dávají tak najevo svoji závislost na partnerce. Hlavní pravidlo vztahu říká, že ten kdo toho druhýho potřebuje míň, má ve vztahu kontrolu.

2 Replies to “Hra strachu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *