Jak dlouho čekat na sex?

Kolik rande byste měli čekat na sex? Obecně se to asi říct nedá, každý případ je něčím specifickýKdyž se kluk nově seznámí, často si novou holku idealizuje a myslí si, že je něčím jiná. Za to může většinou nedostatek zkušeností. Roztáčením talířů tyhle zkušenosti získáte a zároveň se vyhnete podobnýmu přemýšlení. Beta si staví holky nad sebe a ve všem se jim podrobí, když to holka brzo vypozoruje, tak to zpomalí nebo zastaví proces svádění. Uplyne několik schůzek a sex stále nepřichází. Co vám tím říká?

Přesýpací hodiny

Pokud vás holka nechá na sex čekat, nebo její chování naznačuje, že vás nechává čekat – sex za to čekání nikdy nestojí.

Když vás holka nechá čekat na sex, tak nejste její nejvyšší priorita. Sexualita je spontánní chemická reakce mezi 2 lidmi a ne proces vyjednávání. Nejdřív je sex a pak je vztah, nikdy ne naopak. Pokud s váma chce spát, tak si cestu vždycky najde. Pojede za váma přes město, proplazí se pod ostnatým drátem, vyšplhá se přes dvě patra oknem do vaší ložnice, ošuká vás a potom trpělivě počká ve skříni, když se vaše žena vrátí z práce dřív – holka, která s váma chce spát si cestu vždycky najde. Holka, která vám řekne, že vás nejdřív musí lépe poznat nebo se musí s vámi musí cítit dobře/pohodlně/bezpečně a chce nejdřív vztah, je ta stejná holka, která se vyspala s borcem v klubu hodinu a půl potom co se poznali.

Pokud ji opravdu přitahujete, tak se s váma vyspí bez ohledu na to jaký jsou okolnosti. Každá dokáže bejt kurva, je k tomu potřeba jen ten správnej chlap (aka alfa), kterej to v ní dokáže probudit. Jestli se snažíte přijít na nějaký magický slova, kterýma ji přesvědčíte, aby vás po třetím (nebo později) rande ošukala – tak vyjednáváte touhu. Zbytečně ztrácíte svůj čas a omezujete vlastní příležitosti, při čekání na holku, která po vás netouží na 100%. A pokud po vás netouží, tak sex za to čekání nikdy nestojí.

Touhu nemůžete vyjednávat. Pokud se v čekání na sex dostanete za určitý bod, tak přirozená sexuální touha mizí a vy se dostáváte do vyjednávání. Dlouhý čekání ukazuje na to, že jsou nějaký další faktory, kvůli kterým s vámi nechce spát. Pokud to není fyzická neschopnost, tak je to protože má nějaký postranní plány. Může v tom být jinej kluk, může to být její přirozená opatrnost, může to být tím, že na ní působíte jako „beta“ nebo to jen natahuje jestli si neobjeví nějakej lepší kluk. Každopádně žádný z těhle důvodů není nepřekonatelný, pokud po vás opravdu touží. Každá holka, která podvedla svýho přítele tohle moc dobře ví. Co z toho vyplývá? Sex s vámi pro ní není za žádných okolností naléhavý. Pokud holka vnímá vaši hodnotu jako vysokou (což by měla), tak nebude čekat dýl než pár schůzek, aby se s váma vyspala a určitě vám neřekne, že na sex musíte počkat. Hypergamie holkám nedává moc času na čekání s mužem, kterýho považujou za hodnotnýho.

Jedna z frustrujících situací pro chlapa přichází, když mu holka otevřeně řekne, že na sex musí počkat, než se naplní nějaké kritérium nebo okolnost. Standardní obstrukcí je, že vás musí nejdřív lépe poznat a/nebo se s váma musí cítit dobře/pohodlně/bezpečně, aby se s váma vyspala. Pokud se ocitnete v takový situaci je třeba mít na pamětí několik věcí.

V první řadě – sex je svojí povahou nepohodlný a nebezpečný. Sex je motivovej vzájemnou touhou a poháněnej je testosteronem, úzkostí a naléhavostí. Když spolu poprvé dva lidi spí, zřídka kdy je to pomalý a něžný. Většinou je to pekelnej tanec, horoucí vášeň a pot. Rozhodně to není pohodlný a taky to není o tom, jak moc se ty dva znají. Holka ve vás musí vidět sexualitu. Když otevřeně přijmete, že na sex budete čekat, ztratíte tím atraktivitu. V jejích očích tím potvrdíte, že sexuální nejste; alfa chlap by na sex nečekal a ona to ví.

Za druhé, když se holka uchýlí k otevřený komunikaci (komunikaci chlapů) – znamená to, že chce být pochopena jasně. Když vám přímo řekne: „Nebudeme spolu spát dokud X, Y, a Z.“ – co vám tím říká? Že existuje předpoklad, který je pro ni důležitější, než aby se s váma vyspala s opravdovou a nekontrolovatelnou vášní. Vy chcete, aby po vás toužila tak, že kvůli vám poruší pravidla. Ideální situace je, že její vášeň k vám je tak silná, že se vzdá svýho náboženství a zřekne svých přesvědčení, jen aby s váma mohla být. To je trošku přitažený za vlasy, ale chápete co tím myslím. Pokud se s setkáte s tím, že musíte nejdřív splnit nějaký podmínky, tak neklamte sami sebe, vykašlete se na ní a najděte si jinou.

Pokud navrhnu, abyste si našli jinou holku, takovou která o vás bude opravdu stát, tak to pro některý kluky nemusí být jednoduchý. Důvodem je, že si za krátkou chvilku k holce vyvinuli city a vykašlat se teď na ní vypadá jako vzdát se před cílem. Takový kluci to chtěj vydržet, přijde jim těžký vzdát se něčeho, co by se mohlo vyvinout ve vztah. Takový pocity má kluk, protože neroztáčí talíře a má mentalitu nedostatku. Tyhle kluci by si měli uvědomit, že čekání na sex ≠ budování vztahu.

Pohodlí a důvěra vychází ze vzájemný známosti a předvídatelnosti – což jsou vlivy který nejsou svůdný. Mít pohodlí ve vztahu má svoje místo, ale není to základ pro opravdovou vášnivou sexuální touhu. Pro lidi, který jsou v dlouhodobým vztahu je lepší, když sami sebe přesvědčí, že sex je lepší, když se s partnerem cítíte pohodlně, ale realita je trochu jiná. Tady je malá ilustrace: Za jakých okolností mají ženy i muži nejintenzivnější nezapomenutelný sexuální zážitky? Když si pár naplánuje romantický rande s večeří? Nebo když jde o sex na usmířenou po strašný hádce, kdy byl rozchod na spadnutí a strach z konkurence začal být opět reálný? Pokud jste odpověděli, že po hádce, tak máte pravdu. V jednom scénáři pohodlí je a v druhým není. Jedna situace má prvek předvídatelné jistoty a druhá je chaotická a nejistá.

  • Během 3 schůzek, by jste měli být schopný určit, jestli úroveň její touhy je dost vysoká na to, aby se s váma chtěla vyspat.
  • Během tří schůzek budete vědět, jestli je její touha opravdová, nebo ji něco limituje – jinej kluk, opatrnost, nevyřešený problémy…
  • Během tří schůzek budete mít sex nebo uslyšíte “Chci ještě počkat. / Musím tě víc poznat.”
  • Pokud se s váma vyspí ještě první noc, s největší pravděpodobností se jí fakt moc líbíte jen na základě fyzickejch atributů.
  • Pokud se s váma vyspí na druhým nebo třetím rande, tak se jí líbíte a pravděpodobně s váma chce mít vztah.
  • Pokud se s váma vyspí po čtvrtý schůzce, můžete si ji nechat jako talíř v rotaci.
  • Pokud se s váma nevyspí do 5-6 schůzek, pravděpodobně se o ní pokoušíte víc jak 6 týdnů a dává vám tím jasnou zprávu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *