Necháte se ovládat vagínou?

Jedna z palčivejch otázek, který maj kluci ve vztahu nebo chlapi v manželství je: “Jak ten vztah udržet čerstvej?” (Jak to udělat, aby mě šukala stejně jako na začátku?) – Standardní odpověď je, že vztah a manželství je neustálá práce. To je blbost, která se říká chlapům, aby se ve vztahu pořád podřizovali. Holky chtějí vztah nebo manželství, aby se zbavily strachu z konkurence (konkurence jiných holek, který by vás mohly dostat), aby získaly bezpečí, nejen finanční, ale i emocionální a v neposlední řadě bezpečí pramenící z toho, že díky závazku se stanou vaším jediným zdrojem sexu a intimity.

usmívající se žena

Od randění ke vztahu

Jeden z důvodů, proč se po závazku sníží frekvence sexu je ten, že před závazkem byl sex motivován urgencí, která byla nutná k tomu, aby se partner zavázal a po závazku je ta motivace nahrazená agendou sexu – kdy se sex stává odměnou. V singl životě bez závazků je pro většinu žen sex oblastí, kde se snaží muži dokázat, že v něm jsou dobrý nebo, že za něco stojí. V podstatě je to takovej vzorek zdarma před nákupem. Urgence tohodle sexu je motivovaná přitažlivostí, ale i podvědomém tušení, že je na sexuálním trhu a mohla by ji nahradit jiná holka. Tohle je jedno z mála období v životě, kdy se holka kvalifikuje chlapovi. Samozřejmě většině chlapů v životě sex chybí nebo jsou ze začátku nezkušený a proto tohle kvalifikování není nic těžkýho.

Tohle je v kontrastu s tím jak je to ve vztahu/manželství. Dynamika přechází ze sexu, kterým se vám holka kvalifikuje na sex za užitek/službu. Než si z toho hned vyvodíte závěry je třeba říct, že si ten sex holka ve vztahu může pořád užívat, může v něm být vášeň a rozhodně ho sama může vyžadovat, ale ta hybná síla, která k němu vede se změnila. Sex se stal nástrojem. V životě před závazkem byl sex nástroj pro kvalifikaci; po závazku je sex nástrojem k vaší poddajnosti (k dodržování předpisů, které holka nastaví). To je docela zřejmý a může to být do určitých stupňů více nebo méně extrémní. Můžete si být ale jistý, že neexistuje holka, která by nevzala v úvahu využití sexu jako nástroje k ovládání vztahu/partnera.

Zde přichází do hry hlavní pravidlo vztahů. Jedná se o neustálý souboj o toho, kdo je na kom víc závislý. Hodně chlapů věří, že vagína = autorita. „Změň se, udělej tohle, přizpůsob se nebo večer nic nebude.“ Ono je to intuitivní snažit se udržet klid a splnit všechno na seznamu v naději, že se vám odvděčí aspoň zlomkem touhy, který měla na začátku vztahu, když jste byli singl a ona vám ho kouřila ještě v autě, protože to nemohla vydržet domů.

Pořád můžete mít navrch

Pokud jste ve vztahu se závazkem nebo v manželství, tak máte v tomhle ohledu opravdu navrch – pokud se nebojíte a jste ochotný využít vaši sílu. Jak je napsáno v předchozím paragrafu – zdá se to být intuitivní – udělej co říká = dostaneš sex – takže by vás nemělo překvapit, že odpověď jde proti tomu. Musíte najít cestu, jak do vztahu nenásilně vrátit strach z konkurence, který měla na začátku. Nenásilně je třeba zdůraznit, protože když to bude zkoušet dělat moc otevřeně setkáte se akorát s nepřátelstvím, nelibostí a přinejlepším s vyjednanou povinností (což je jako vyjednaná touha). Abyste měli víc sexu a ona vás víc respektovala tak se od ní musíte odprostit. Neznamená to, že budete arogantní a odměřený nebo že budete trucovat jako děcko; to jsou všechno násilný metody. Musíte začít respektovat sami sebe a neustupovat a i když bude její sexualita vítaná, tak se nesmí stát motivací pro vaše vlastní rozhodnutí.

Žádná vagína nestojí za roky lítosti, ale přesto se v týhle situaci nachází většina chlapů, protože uznali vagínu jako svoji autoritu. Neuvědomují si, že ženská představivost (link) je jeden z nejlepších nástrojů svádění. Dalším násilným způsobem by bylo napřímo holce říct: „Hele, tvoje kunda není ze zlata a je spousta holek, který jsou připravený mi skočit na péro, pokud se nesrovnáš.“ Ale asi dokážete představit s jakou reakcí by jste se setkali. Co vám poslouží líp je postupně makat na sobě tak, abyste se stali atraktivní pro ostatní holky. Holky chtěj být s chlapama, který ostatní holky chtěj šukat a ostatní chlapy jimi chtějí být. Čím víc se zlepšíte, čím lepší tělo si vybudujete, čím víc profesních úspěchů budete mít, čím víc si vás budou ostatní lidé cenit a čím větší status budete mít, tím víc strachu z konkurence v ní probudíte – a to je něco, čemu nemůže odporovat.

Pokud jste v situaci, kdy je vztah pod její taktovkou tak první věc, kterou by jste měli udělat je začít cvičit. Cvičit fakt pořádně a makat na svým vzhledu. Bude to mít dva efekty. Bude s váma chtít víc spát a nastartujete to její představivost. „Proč se snaží vypadat líp? Opravdu mu to víc sluší, ostatní holky si toho musely taky všimnout. Možná bych měla taky začít cvičit? Proč všechny holky v posilovně vypadaj líp než já?“ Proti tomu, že chcete líp vypadat, líp se cítit a být zdravější se nedá nic říct. Dostat se do formy je nejjednodušší věc, po který uvidíte změnu. Můžete asi jen trošku ovlivnit, jestli vás povýší v práci, ale svoje tělo můžete měnit hned. Holky jsou vypočítavý a ví, že se do formy musí dostat ještě před rozchodem, aby byly připravený ulovit novýho partnera. Když na sobě začnete makat tak to bude mít podobnej efekt, vzbudí to v ní podezření a nastartuje její představivost.

Vagína není autorita

Neakceptujte její sexualitu jako autoritu ve vztahu. Čím víc na sobě budete pracovat a zlepšovat se, tím víc autority budete mít. Čím více jí bude ustupovat tím víc respektu budete ztrácet. Holkám se musí říkat „NE“ a ve skutečnosti chtějí, abyste jim „NE“ řekli. Pokud holka ovládá vztah se svojí vagínou, tak se to vždycky promítne ve vašem jednání. To není způsob jak prožít vztah nebo život. Pak se to totiž stane stále přítomným aspektem vztahu. Pokud se jí něco nebude líbit, nedá vám sex a vy se podřídíte. Přizpůsobit se vám v krátkodobým horizontu sice pomůže, ale dlouhodobě v jejích očích ztratíte respekt. Ona chce, abyste jí řekli „NE“ i když to bude znamenat, že nějakou dobu nebudete mít sex. Tohle je ultimátní odmítnutí její sexuální agendy – když jí řeknete „NE“ s tím, že nebude sex, tak znehodnotíte její sexuální sílu. Pokud takhle zpochybníte její sexuální agendu, tak tím otevřete dvířka k tomu, aby se vrátil strach z konkurence.

Vztah nebo manželství není izolací ze sexuálního trhu a nikdo to neví líp než holky, který z toho těží. Naučte se to využívat ve váš prospěch. Chlap, kterej si je vědom svojí vlastní hodnoty v holkách probouzí strach a vzrušení zároveň.

Nakonec, koho zajímá, že jste si tejden nezašukali? Pořád to stojí za to, že vás bude víc respektovat a zvýší se vaše autorita. Pokud chcete ve vztahu udržet zdravý strach z konkurence, tak na sobě musíte pracovat, abyste se stali chlapem, o kterého budou holky prát i když zrovna vztah máte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *