Jak nás holky testují

Aby holka určila jestli kluk za něco stojí, použije takzvanej shit test. Je to takovej test (většinou série testů), který holce pomáhaj se rozhodnout, zda s váma bude nebo ne. Každej z vás někdy dostal shit test a každej z vás ho i znovu v budoucnu dostane. Je to přirozená část lidský interakce. Shit testy používáme, aby jsme si o lidech vytvořili přesnější obraz. Shit testy nemusí být jen otázky, ale můžou to být (obviňující/provokativní) tvrzení. Tyhle tvrzení mají za cíl vyvolat nějakou emocionální reakci, čímž o sobě odhalíme nějakou informaci.

 

Muž a žena hledící na sebe

 

Ok, proč se mě prostě normálně nezeptá, místo hraní takovejhle her?
Lidi maj tendenci lhát a říkat lidem, co si myslí, že chtějí slyšet. To platí zejména u holek a zženštělejch chlapů, který je napodobujou; chtěj tak zapadnout do skupiny.

Na pozorovatelným povrchu svou pravou identitu většina lidí ukrývá. Aby nás holky mohli správně posoudit, musí nás otestovat nepřímo a vyvodit si závěry (o tom jaký skutečně jsme) z našich reakcí. Shit testy odhalí jestli jste slaboši, nuzný, nejistý, stojíte si za svým, necháte se ovládnout emocema atd. Shit testy můžou být hodně okatý nebo skrytý.
Holky používají shit testy hlavně k určení těhle faktorů:

  1. Sebevědomí/dominance – jste sebevědomí a mentálně odolný nebo se necháte lehce vyprovokovat? Sem míří nejvíc shit testů. (Brečís vždycky jako malá holka?)
  2. Poddajnost – shit test na poddajnost určuje kolik má holka nad váma vlivu. (Kup mi kafe.)
  3. Zdatnost – určuje sociální zdatnost/smysl pro humor. (Vypadáš legračně, když brečíš.)

Když pěkná holka řekne: „Tohle určitě řikáš všem holkám“ a vy tam budete stát a nic neříkat, tak jste propadnuli shit testem. Ticho v tomhle případě není řešení, protože to není ticho, kterým by jste ji vědomě ignorovali, ale je to ticho z toho, že jste zaseklý a nevíte co říct. Je to faux pas, které ukazuje na vaši sociální neschopnost.
Dalším příkladem může být, když holka řekne: “Tomáš je pěknej sukničkář, vypadá přesně jako ten typ, co má každou chvíli jakou jinou holku.” Může to znít jako stížnost, ale je to shit test. Holka chce vidět vaši reakci na její nesmysl. Vymyslela si nesmyslný obvinění čistě jen proto, aby vyvolala vaši reakci a otestovala vaše sebevědomí.
Silná odpověď:
„Zdá se, že umíš poznáš talent.“ Zatímco jí dáte takovej pohled, kterým říkate „Vyšukám ti mozek z hlavy“ nebo se trochu odměříte a vzdálíte jako by její test byl patetickej.
Slabá odpověď:
“Ne já bych holky takhle nikdy nestřídal.” a potom se začnete ospravedlňovat, že takový nejste. Shit test failed.

Další příklady:
-„Jsi smutný? Trápí tě něco?“ – Překlad: Jsi slaboch? Ignorovat nebo souhlasit a zesílit. „Jo, půjdu se domů podívat na Titanic.“
-”Kup mi pití/drink” – Překlad: Jsi slaboch? Když jí koupíš drink, tak jsi vůl. Správná odpověď: “Ne, ty mi kup drink.” Dáš tím najevo, že máš vyšší hodnotu než ona. Pití kupujou holkám jen lůzři.
-”Mám přítele.” – Překlad: Mám schrödingerova přítele, ukaž mi, že něco stojíš a stejně se s tebou vyspím. Odpověď: “Myslíš svýho imaginárního přítele?” případně úplně ignorovat, jako by to vůbec neřekla.
-”Nechodím s krátkejma klukama.” Překlad: Vypadáš, jako slaboch, protože nejsi tolik fyzicky vyvinutej. Odpověď: “Jsem trpaslík i když mám podpatky.” Není nic horšího, když je kluk malej a začne bejt hned nejistej, když někdo zmíní jeho vejšku. Musí to vypadat tak, že vám je úplně jedno kolik měříte. Pokud se naštvete, tak si bude myslet, že jste slabí, protože jste se nechali hned vyprovokovat. Buďte nereaktivní, vůbec by se vás to nemělo dotknout. Nemůžete změnit jak jste velký, takže se naučte to přijmout.
-”Věříš v lásku na první pohled? – Překlad: Jsi slaboch? Odpověď je vždycky ne. Nebo pokud máte dost kuráže a nebojíte se dostat facku: “Nevěřil jsem, ale pak jsem viděl tvoje prsa a od tý doby to přehodnocuju.” podáno s úsměvem.
-”Můžeme být jen kamarádi?” Překlad: Myslím si, že jsi slaboch a měl bys dělat, co si přeju. V podstatě je tohle odmítnutí od holky. Odpověď je ne. Případně: “Přál bych si být tvůj kamarád, ale myslel jsem si, že pro sebe po takové době znamenáme víc a já něco víc hledám. Promiň, ale asi jsem se v tobě mýlil.” což je pěkný přehození tlaku. 
-”S kolika holkama jsi spal?” – Překlad: Máš dost sexu nebo jsi slaboch žíznivej po sexu? Pokud řeknete, že jste s moc holkama nespali, tak tím snižujete svoji hodnotu. Nejlepší nikdy neříkat konkrétní číslo. Dobrý odpověďi jsou: “Nevím od nějaký doby jsem to přestal počítat.” – “Myslíš dneska? Ještě moc ne.”
-”Máš holku?” – Překlad: Jsi slaboch? (Máš u holek úspěch?) Správná odpověď: Ano (doplněný o něco vtipnýho – ale nemáme to na facebooku, takže se to nepočítá) / Ne, ale znáš to člověk není nikdy úplně sám. / Nemazlíme se po sexu, to se za přítelkyni nepovažuje ne?
-”Vsadím se, že máš přítelkyni!” – Překlad: Chtěla bych se s tebou vyspat, ale nevim jestli přijdeš atraktivní i ostatním holkám. Je to podobná varianta jako předtím, ale tohle indikuje její větší zájem. Odpovědi jsou zase stejný.

Jak vidíte na těhle příkladech, tak pomocí shit testů holky hodně rychle poznaj jestli jste máte sebevědomí a nebo se bojíte a jste slaboši. Jak se s shit testem vypořádat? Existuje několik možností.  Tohle jsou pouze základní.
Souhlasit a zesílit – Odsouhlasíte co řekla a ještě to přeženete. V podstatě vemete její kritiku a neškodně naznačíte, že je absurdní tím, že její výrok přeženete. (viz. “Nechodím s malejma klukama”) Je to nejjednodušší a nejefektivnější způsob.
Ignorace/změna téma – Nepotvrdíte její shit test tím, že ho bude ignorovat. V podstatě jim tím říkáte, že to co řekla nestojí za pozornost.
Přehození tlaku – Myšlenka je v tom, že se vás její otázka nedotkne a vy obrátíte pozornost na ní. Příklad – Ona: “Tuhle balící hlášku používáš na všechny holky?” Já: “Jojo, myslela sis snad, že jsi vyjímečná?”

Většina shit testů je podvědomá. Holky nás testujou vás, ale většinou si nejsou vědomý toho, kdy nebo proč to dělají. Časem si těhle testů začnete vědomě všímat a s trochou praxe je bude jednoduše zvládat. To, že vás holka testuje je dobrý. Znamená to, že o vás má zájem, ale musí si vás nejdřív proklepnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *